Çikolata Bar Mockup

Çikolata Bar Mockup

Çikolata Bar Mockup Tasarımı tasarımı Mockup kategorisinde yayınlanmıştır. Bu dosya tamamen ücretsiz kullanıma tabidir. Buradan indirerek dilediğiniz yerlerde kullanabilirsiniz.Bunu gevrek ve gevrek olarak tanımlamak için en güçlü arzunuza sahip olun. Ya da en iyi çikolata çubukları ile karşılaştır - bir mockup olsa da, ve tatsız ve sorunsuz görünüyor ve gerçekleştirir!

Doku, ince folyo paketini mükemmel bir şekilde temsil ediyor ve siz veya müşterinizin istediği herhangi bir deneyimi memnuniyetle karşılayacaktır: sevilen Snickers tasarımına yeni bir bakış getirin veya grafik projenizin (desenler, dokular, çizimler, logolar) sıra dışı bir sunumunu yapın. seçmekte özgür!). Bu kadar basit görünen, bu mockup, aslında, sınırsız yaratıcılık ve risk sağlar!

Etiketler

Maalesef bu konu hakkında destek sağlamıyoruz. Sadece içerik bulundurma hizmeti sunmaktayız.Bu hizmeti sağlayan websiteleri mevcut buralara girerek ücretli/ücretsiz destek alabilirsiniz.
Bilgisayarınızda öncelikle bu dosyayı açabilecek bir program olması gerekmektedir.En kolay kullanımı ve popüler olan programlar; Winrar ve Winzip programlarıdır. Eğer bu2 programdan birisi bilgisayarınızda yüklüyse. İndirdiğiniz dosyaya sağ tıklayarak "Klasöre Çıkar"'ebasarak bulunduğu klasöre çıkarabilirsiniz.
Websitemizde bulunan içeriklerin %90 kadarı farklı sitelerden alınmaktadır. Telif hakkı olmamasıiçin websitemiz üzerinde dosya tutmamaktayız. Bu nedenden dolayı içerik silindiğinde vektorler.com'dan da silinmektedir.Yine de bizimle iletişim bölümünden ulaşarak kırık link bildiriminde bulunabilirsiniz. Eğer dosyaya ulaşabilirsek size iletebiliriz.

Mockup

Bu kategorideki diğer müthiş tasarımlara gözatın.