Gözlük Kabı Mockup

Gözlük Kabı Mockup

Gözlük Kabı Mockup Tasarımı tasarımı Mockup kategorisinde yayınlanmıştır. Bu dosya tamamen ücretsiz kullanıma tabidir. Buradan indirerek dilediğiniz yerlerde kullanabilirsiniz.Tasarımınızı getirmek, ürün veya markanızı sergilemek için güçlü bir araç zamanı! Amacınıza ve fikirlerinizle mükemmel uyum sağlayan gözlük kılıfımız, işletmeler ve medikal kurumlar için ve elbette web ve grafik tasarım projeleri için paha biçilemez.

Akıllı nesneler ve eldeki üç farklı bakış açısıyla, kişiselleştirme sürecini kolaylaştırmak ve kolaylaştırmak için buradayız - sadece birkaç tıklamayla istenen görünümü hayata geçireceksiniz! Son olarak, sevgiyle oluşturduğunuz bir doku, logo veya her çeşit deseni sergileyebilirsiniz. Ve bir bonus yakalamaya hazır olun - ayrı ayrı ve mockup ile kullanabileceğiniz sevimli bir deri dokusu, kesinlikle pürüzsüz ve mat. Neyse, sonuç

Etiketler

Maalesef bu konu hakkında destek sağlamıyoruz. Sadece içerik bulundurma hizmeti sunmaktayız.Bu hizmeti sağlayan websiteleri mevcut buralara girerek ücretli/ücretsiz destek alabilirsiniz.
Bilgisayarınızda öncelikle bu dosyayı açabilecek bir program olması gerekmektedir.En kolay kullanımı ve popüler olan programlar; Winrar ve Winzip programlarıdır. Eğer bu2 programdan birisi bilgisayarınızda yüklüyse. İndirdiğiniz dosyaya sağ tıklayarak "Klasöre Çıkar"'ebasarak bulunduğu klasöre çıkarabilirsiniz.
Websitemizde bulunan içeriklerin %90 kadarı farklı sitelerden alınmaktadır. Telif hakkı olmamasıiçin websitemiz üzerinde dosya tutmamaktayız. Bu nedenden dolayı içerik silindiğinde vektorler.com'dan da silinmektedir.Yine de bizimle iletişim bölümünden ulaşarak kırık link bildiriminde bulunabilirsiniz. Eğer dosyaya ulaşabilirsek size iletebiliriz.

Mockup

Bu kategorideki diğer müthiş tasarımlara gözatın.