Halı Mockup

Halı Mockup

Halı Mockup Tasarımı tasarımı Mockup kategorisinde yayınlanmıştır. Bu dosya tamamen ücretsiz kullanıma tabidir. Buradan indirerek dilediğiniz yerlerde kullanabilirsiniz.İkea, tasarımlarınızı zaten girmiş olmalı ve henüz gerçekleşmemişse, IKEA'dan esinlenilmiş mockup setinin bazılarıyla bir araya gelin - bir dokuma halı mockup seti. Orijinal ürünün yumuşaklığını ve süper geniş tasarım yelpazesini kucaklayarak (sadece sizin yaptığınız ve seçtikleri için!), Araç kutunuzdan en çok sevilen modellerden birine dönüşebilir. Akıllı nesneler ve son derece basit tasarım sayesinde, 4 çekimden herhangi biri sizin ve müşterilerinizin dikkatine yönelik bir mıknatıstır. Yuvarlayın, düzleştirin, çökün - her nasılsa ve herhangi bir desen, doku veya görüntü uygulandığında dikkat çekecek ve insanları vuracaktır.

Etiketler

Maalesef bu konu hakkında destek sağlamıyoruz. Sadece içerik bulundurma hizmeti sunmaktayız.Bu hizmeti sağlayan websiteleri mevcut buralara girerek ücretli/ücretsiz destek alabilirsiniz.
Bilgisayarınızda öncelikle bu dosyayı açabilecek bir program olması gerekmektedir.En kolay kullanımı ve popüler olan programlar; Winrar ve Winzip programlarıdır. Eğer bu2 programdan birisi bilgisayarınızda yüklüyse. İndirdiğiniz dosyaya sağ tıklayarak "Klasöre Çıkar"'ebasarak bulunduğu klasöre çıkarabilirsiniz.
Websitemizde bulunan içeriklerin %90 kadarı farklı sitelerden alınmaktadır. Telif hakkı olmamasıiçin websitemiz üzerinde dosya tutmamaktayız. Bu nedenden dolayı içerik silindiğinde vektorler.com'dan da silinmektedir.Yine de bizimle iletişim bölümünden ulaşarak kırık link bildiriminde bulunabilirsiniz. Eğer dosyaya ulaşabilirsek size iletebiliriz.

Mockup

Bu kategorideki diğer müthiş tasarımlara gözatın.