PSD Tişört ve Kutu Mockup

PSD Tişört ve Kutu Mockup

PSD Tişört ve Kutu Mockup Tasarımı tasarımı Mockup kategorisinde yayınlanmıştır. Bu dosya tamamen ücretsiz kullanıma tabidir. Buradan indirerek dilediğiniz yerlerde kullanabilirsiniz.Tasarım sunumlarınızı gerçekten olağanüstü hale getirme zamanı! Çalışmanızı kolaylıkla göstermek için bu orijinal T-Shirt mockup şablonunu kullanın, Smart Layers ile tamamen düzenlenebilir. Baskıya hazır (300 DPI) PSD dosyası olarak geliyor.

Bu harika freebie ile bize sağladıkları için Alex Warden'a teşekkür ederiz! Daha fazla yüksek kaliteli kaynak için Creative Market Mağazasını kontrol etmeyi unutmayın.

Biçim: PSD
Boyut: 71 mb
Yazar: Alex Warden

Etiketler

Maalesef bu konu hakkında destek sağlamıyoruz. Sadece içerik bulundurma hizmeti sunmaktayz.Bu hizmeti sağlayan websiteleri mevcut buralara girerek cretli/ücretsiz destek alabilirsiniz.
Bilgisayarınzda öncelikle bu dosyayı açabilecek bir program olması gerekmektedir.En kolay kullanmı ve popüler olan programlar; Winrar ve Winzip programlarıdır. Eğer bu2 programdan birisi bilgisayarınızda yüklüyse. İndirdiiniz dosyaya sağ tıklayarak "Klasre Çıkar"'ebasarak bulunduğu klasre çıkarabilirsiniz.
Websitemizde bulunan içeriklerin %90 kadarı farkl sitelerden alnmaktadır. Telif hakkı olmamasıiçin websitemiz üzerinde dosya tutmamaktayız. Bu nedenden dolayı içerik silindiğinde vektorler.com'dan da silinmektedir.Yine de bizimle iletişim bölümünden ulaşarak kırık link bildiriminde bulunabilirsiniz. Eğer dosyaya ulaşabilirsek size iletebiliriz.

Mockup

Bu kategorideki dier mthiş tasarımlara gözatın.