Rozet Mockup

Rozet Mockup

Rozet Mockup Tasarımı tasarımı Mockup kategorisinde yayınlanmıştır. Bu dosya tamamen ücretsiz kullanıma tabidir. Buradan indirerek dilediğiniz yerlerde kullanabilirsiniz.Bugünün özgürlüğü işinizi göstermenin özgün bir yolunu sunuyor! Tamamen özelleştirilebilir rozetler ve bardak mockup'ları kullanarak benzersiz ve güzel bir sahne oluşturun. Mükemmel olana kadar herhangi bir nesneyi taşıyın ve yeniden boyutlandırın! Sadece akıllı katmanlardan grafik sürükleyin ve bırakın ve otomatik olarak kendini PSD pinback düğmesine uyarlayacaktır. Freebie, düzenlenebilir öğeler, dokuz arka plan dokuları ve sınırsız olanaklar dahil olmak üzere tek bir PSD dosyasına gelir. Bu harika freebie'yi bize sunduğumuz için Mocup Market ekibine teşekkür ederiz.

Etiketler

Maalesef bu konu hakkında destek sağlamıyoruz. Sadece içerik bulundurma hizmeti sunmaktayız.Bu hizmeti sağlayan websiteleri mevcut buralara girerek ücretli/ücretsiz destek alabilirsiniz.
Bilgisayarınızda öncelikle bu dosyayı açabilecek bir program olması gerekmektedir.En kolay kullanımı ve popüler olan programlar; Winrar ve Winzip programlarıdır. Eğer bu2 programdan birisi bilgisayarınızda yüklüyse. İndirdiğiniz dosyaya sağ tıklayarak "Klasöre Çıkar"'ebasarak bulunduğu klasöre çıkarabilirsiniz.
Websitemizde bulunan içeriklerin %90 kadarı farklı sitelerden alınmaktadır. Telif hakkı olmamasıiçin websitemiz üzerinde dosya tutmamaktayız. Bu nedenden dolayı içerik silindiğinde vektorler.com'dan da silinmektedir.Yine de bizimle iletişim bölümünden ulaşarak kırık link bildiriminde bulunabilirsiniz. Eğer dosyaya ulaşabilirsek size iletebiliriz.

Mockup

Bu kategorideki diğer müthiş tasarımlara gözatın.