Web Projesı Mockup

Web Projesı Mockup

Web Projesı Mockup Tasarımı tasarımı Mockup kategorisinde yayınlanmıştır. Bu dosya tamamen ücretsiz kullanıma tabidir. Buradan indirerek dilediğiniz yerlerde kullanabilirsiniz.Web proje vitrin ile kolayca öne çıkın. Sadece araç kutunuz için bugünün özgürlüğünü indirin! Kapsamlı kişiselleştirme seçenekleri ile düzenlenebilir bir PSD mockup şablonu. Bu güzel sahne, düzenlenebilir dizüstü ekran ve renk, arka plan, hareketli ve yeniden boyutlandırılabilir nesneler ve organize ve ayrı katmanlar ile yüksek çözünürlüklü (4000x2500) formatta size getirildi. Bu harika freebie'yi bize sunduğumuz için Qeaql'a teşekkür ediyoruz.

Etiketler

Maalesef bu konu hakkında destek sağlamıyoruz. Sadece içerik bulundurma hizmeti sunmaktayız.Bu hizmeti sağlayan websiteleri mevcut buralara girerek ücretli/ücretsiz destek alabilirsiniz.
Bilgisayarınızda öncelikle bu dosyayı açabilecek bir program olması gerekmektedir.En kolay kullanımı ve popüler olan programlar; Winrar ve Winzip programlarıdır. Eğer bu2 programdan birisi bilgisayarınızda yüklüyse. İndirdiğiniz dosyaya sağ tıklayarak "Klasöre Çıkar"'ebasarak bulunduğu klasöre çıkarabilirsiniz.
Websitemizde bulunan içeriklerin %90 kadarı farklı sitelerden alınmaktadır. Telif hakkı olmamasıiçin websitemiz üzerinde dosya tutmamaktayız. Bu nedenden dolayı içerik silindiğinde vektorler.com'dan da silinmektedir.Yine de bizimle iletişim bölümünden ulaşarak kırık link bildiriminde bulunabilirsiniz. Eğer dosyaya ulaşabilirsek size iletebiliriz.

Mockup

Bu kategorideki diğer müthiş tasarımlara gözatın.